KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385151
nr 1338 5151
Oidentifierad konstnär. Signerad, fiskeläge. Olja på duk, 34x68cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 juli 2020
kl 18:37:38
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr